Ekip

Unbenannt-4
Mehmet Tomru

Ekip lideri

       Tel.: 0 23 25 / 92 92-35
       m.tomru@mercedes-henning.de

Tecrübeli satış uzmanı, Konya Beyşehirli ve yönettiği ekibiyle birlikte geleceğe başarıyla ilerliyor.

Unbenannt-4
Rambo
Rambo
Ramazan Korkmaz

Otomobil Satış Yetkilisi

Tel.: 0 23 25 / 92 92-54

r.korkmaz@mercedes-henning.de

Ramazan Korkmaz Konya Beyşehirli ve kalbi Mercedes-Benz yıldızları için atıyor

Onur
Onur Özdogan

Otomobil Satış Yetkilisi

       Tel.: 0 23 25 / 92 92-48
       o.oezdogan@mercedes-henning.de

„Olacaksa en iyisi olsun“: Adıyaman Besnili satış temsilcisi iş hayatında bu prensibi kendisine ilke edinmiş.

Onur
Halil
Halil
Halil Yesil

Ticari Araç Satış
Yetkilisi

Tel.: 0 23 25 / 92 92-36

h.yesil@mercedes-henning.de

Herne’de kendini evinde gibi hisseden Bayburtlu satis temsilcisi, Henning’de hafif ticari arac bölümünü kurmustur. Simdi de dört gözle sizleri bekliyor.

eko
Ekrem Kozlu

Otomobil Satış Yetkilisi

       Tel.: 0 23 25 / 92 92-49
       e.kozlu@mercedes-henning.de

Zonguldakli satis uzmani Ekrem Kozlu’nun en büyük özelliği Otomobil hakkindaki yetenegi ve bilgisi. Bu özellikleri ile Müsterilerinin isteklerini en iyi sekilde yerine getiriyor.

eko
Team_Isi
Ismail Duman

Otomobil Satış
Stajeri

Tel.: 0 23 25 / 92 92-38

i.duman@mercedes-henning.de

Kütahyali Stajerimiz sizleri Mercedes-Benz hakkinda memnuniyetle bilgilendirecektir.

Team_Erdogan
Ferdi Erdogan

Otomobil Satış
Stajeri

       Tel.: 0 23 25 / 92 92-55
       f.erdogan@mercedes-henning.de

Kütahyali genc stajerimiz, otomobil saticisi olarak egitim görmektedir.

Team_Erdogan